ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy
Nareszcie zawitała długo oczekiwana przez wszystkich zima! Można poszaleć na śniegu, urządzając niekończące się bitwy na śnieżki, robiąc śnieżne orły, turlając się z górki, jeżdżąc na sankach i nartach, a nawet na worku wypełnionym sianem! Jednym słowem wspaniałe zakończenie tych dość specyficznych ferii zimowych!

Po zimowych szaleństwach na śniegu zapraszamy Was, razem z pingwinkiem, do zimowych prac plastycznych, których głównym bohaterem jest oczywiście uroczy pingwinek.

Inspiracji szukajcie tutaj:
pingwinki w mroźnej krainie,
pingwinki z bliku technicznego lub rolek po papierze toaletowym,
pingwinki z odbitych rąk,
pingwinki z plastikowych butelek,
pingwinki ze skarpetek.

Życzymy Wam dobrej zabawy!
Jak zawsze zachęcamy Was do wysyłania skanów bądź zdjęć swoich prac, tym razem pingwinków, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie prace będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4