ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Według nas gra Dobble to najlepsza gra na spostrzegawczość, jaka została wymyślona! Doskonale sprawdza się zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, dlatego tak chętnie grywaliśmy w nią w naszej Placówce.


Z całą odpowiedzialnością możemy napisać, że ta szybka, ale bardzo ekscytująca gra, zintegrowała naszą grupę i przyniosła wiele radości i emocji podczas każdej rozgrywki. Dzięki niej ćwiczymy spostrzegawczość, koncentrację i skupienie, i to zaledwie w kilka minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy, starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

Jeżeli jednak nie macie w domu tej gry, nic nie szkodzi. Jak zawsze mamy rozwiązanie! W Internecie można znaleźć gotowe do druku gry Dobble z zupełnie innymi, ale to nie oznacza, że z nudnymi, szablonami. Zatem drukujcie, wycinajcie i grajcie!

Tu znajdziecie zupełnie nowe wersje tej gry:
— karty Dobble ze zwierzętami, literami i postaciami z bajek dostępne na blogu Ania Mama Agnieszki tutaj,
— karty Dobble ze zwierzętami, do pobrania tutaj,
— karty Dobble z motywem sportowym, do druku tutaj,
— karty Dobble z jedzeniem, dostępne tutaj.

Życzymy Wam szalonej zabawy i najlepszej spostrzegawczości spośród wszystkich graczy!
Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28