ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy
Jeśli i Wam nie podoba się pogoda za oknem, to możecie ją chociaż trochę odmienić, wykonując piękne witraże, które ozdobią okna w Waszym pokoju! Życzymy Wam przyjemnej pracy!

Materiały:

— białe i czarne kartki z bloku technicznego,
— kolorowa bibuła,
— nożyczki,
— klej,
— ołówek.

Instrukcja — krok po kroku:

1. Przygotuj potrzebne materiały.2. Narysuj szablon witraża według wzoru lub według własnego pomysłu.3. Wytnij szablon Twojego witraża.4. Przyklej od spodu kolorową bibułę. Pamiętaj, by była trochę większa od wzoru witraża.5. Witraż nr 1 gotowy.6. Wytnij czarne paski, a następnie ułóż z nich wzór witraża. Paski połącz klejem.7. Przyklej od spodu kolorową bibułę. Pamiętaj, by była trochę większa od wzoru witraża.8. Witraż nr 2 gotowy.9. Piękne witraże gotowe!
Jak zawsze zachęcamy Was do wysyłania skanów bądź zdjęć swoich prac, tym razem pięknych witraży, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie prace będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.

Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28