ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Czas przygotowywania i kupowania prezentów pod bożonarodzeniową choinkę uważamy za rozpoczęty!


Chyba się z nami zgodzicie, że najpiękniejszy prezent to taki, który samodzielnie zapakujemy, prawda? A że święta Bożego Narodzenia coraz bliżej... zachęcamy Was do nauki pakowania upominków, które zostawicie swoim najbliższym pod bożonarodzeniową choinką.


W galerii poniżej prezentujemy Wam opakowania dekoracyjne, które samodzielnie i specjalnie dla Was stworzyłyśmy, inspirując się tym filmikiem, który jest dostępny poniżej: 

.


Życzymy przyjemnej pracy!

Zachęcamy Was do wysyłania skanów bądź zdjęć swoich śnieżynek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie prace będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.


Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28