ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Jesień, a szczególnie listopad, kojarzy się z deszczem, kaloszami i parasolem. Dziś proponujemy Wam trójwymiarowe parasolki, które, mamy nadzieję, zawisną w Waszej domowej galerii i dzięki nim nie groźne już będzie spoglądanie na deszczowy listopad. Mamy nadzieję, że Wasze piękne parasolki zaczarują pochmurne, listopadowe dni.


Materiały:

— kolorowe kartki (w dowolnych kolorach, ale na pewno będzie potrzebna niebieska),

— nożyczki,

— czarny cienkopis,

— klej.

Instrukcja — krok po kroku:

1. W rogu kartki narysuj linie. Pokoloruj i ozdób według własnego pomysłu.
2. Wytnij swój rysunek.
3. Poskładaj w harmonijkę, nadając kształt złożonego parasola. Przyklej parasol na niebieskiej kartce.
4. Dorysuj rączkę, chmury, krople deszczu i gotowe!
5. Gotową pracę możesz powiesić w domowej galerii.
Zachęcamy Was do wysyłania skanów bądź zdjęć swoich jesiennych parasolek na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie prace będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28