ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy
Nie wszyscy wiedzą, że 5 listopada przypada jedno z najsympatyczniejszych świąt, które u dorosłych wywołuje miłe wspomnienia, a u dzieci… w zasadzie zawsze jest aktualne. Mowa o Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek!

To wyśmienita okazja, by zanurzyć się w świat magicznych historii i zainspirować do wspólnej zabawy w bajkowym wymiarze. Ten dzień jest także okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przygotowaliśmy dla Was, drogie Dzieci, KONKURS. Przebierzcie się za swoją ulubioną postać z bajki i wyślijcie zdjęcie na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 listopada. Najciekawsze i najbardziej kreatywne przebrania nagrodzimy książkami–niespodziankami!


Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28