ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Pod takim hasłem przebiegał konkurs realizowany jako promocja księgozbioru zakupionego w ramach programu Biblioteki Narodowej "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych - Priorytet 2".

Przebiegał w trzech etapach i przeznaczony był dla dzieci z klas I-IV. Do drugiego etapu głośnego czytania zakwalifikowało się 24 uczestników. Spośród nich wyłoniona została finałowa "czternastka" Po rozstrzygnięciu okazało się, że zwycięzcami zostali:
kl. I
I miejsce - Francesca Pescu
II miejsce - Karolina Brach, Magdalena Liana
III miejsce - Antonina Namysło

kl. II
I miejsce - Bartłomiej Pyrcioch
II miejsce - Mikołaj Makowiec
III miejsce - Paulina Madej

kl. III
I miejsce - Maria Brymora, Emilia Gomułka
II miejsce - Barbara Skrobot
III miejsce - Paweł Niemiec

kl. IV
I miejsce - Karolina Oświęcimska
II miejsce - Natalia Kucharczyk 
III miejsce - Anita Tereszkiewicz

Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28