ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. To doskonała okazja, by przypomnieć sobie przygody ciągle głodnego i poszukującego miodku uroczego misia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu.


Kubuś Puchatek z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych Czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury. A skoro o książkach mowa, to zapraszamy Was w drodze ze szkoły bądź przedszkola do odwiedzenia naszych bibliotek i wypożyczenia książek, których głównym bohaterem jest dzisiejszy solenizant.

Kubusia Puchatka pokochali odbiorcy w każdym wieku i na całym świecie. Nawet po latach z sentymentem wracamy do tej historii. Dorosłym kojarzy się z ich ulubioną bajką z dzieciństwa, piękną historią o przyjaźni, tolerancji, którą chętnie przekazują z pokolenia na pokolenie. A dzieci? One od razu pokochają misia o niezbyt dużym rozumku, ale wielkim sercu!

Jeszcze niezdecydowanych Czytelników odsyłamy do naszego katalogu bibliotecznego, w którym możecie sprawdzić, jakie książki o Kubusiu Puchatku możecie u nas wypożyczyć. Lista książek jest dostępna tutaj.







Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28