ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Rodzice często pytają, kiedy można zapisać dziecko do biblioteki. Odpowiadamy więc, że jak najwcześniej!

Nasze biblioteki posiadają w swoich zbiorach kartonowe książeczki dla najmłodszych. Przykładem mogą być serie Akademia Mądrego Dziecka z Wydawnictwa Egmont oraz Przesuń Paluszkiem z Wydawnictwa Wilga. Jak opisuje wydawca: „Akademia Małego Dziecka to seria książeczek dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania, oglądania i odkrywania świata. Zabawne wierszyki, sympatyczne postacie i barwne ilustracje odkrywają przed dziećmi świat przyrody i świat wyobraźni, świat przygód i świat emocji”.

Dodamy jeszcze, że w każdej z nich dzieci znajdą otwory w kształcie kółeczek, które jeszcze bardziej intensyfikują doznania poznawcze małych Czytelników.

Może jednym z postanowień noworocznych będzie to, aby zapisać swoją pociechę bo biblioteki. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów.


Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

luty 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28