ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Jeżeli Święty Mikołaj jeszcze do Was nie przyszedł albo prezent nie był trafiony, to mamy dobrą wiadomość. Każdy Czytelnik, który w grudniu odwiedzi bibliotekę w Moszczenicy lub w Staszkówce będzie miał możliwość otrzymania niespodzianki.


Zasada jest prosta: z proponowanych przez biblioteki niespodzianek Czytelnik wybiera sobie do przeczytania zapakowaną w papier świąteczny książkę, nie znając jej tytułu, autora ani tematyki. Podpowiadamy, że wybraliśmy dla Was te publikacje, które chętnie czyta się w długie, zimowe wieczory. Polecamy książki przede wszystkim o tematyce świątecznej i zimowej. Wśród niespodzianek znajdują się m.in. takie, które pomagają w objaśnieniu tradycji związanych z Bożym Narodzeniem oraz takie, dzięki którym można wykonać ciekawe ozdoby. Ci, którzy chcą kreatywnie spędzić czas z dziećmi może trafią na książki z łatwymi eksperymentami. Nie zabraknie również powieści dla dorosłych i ciekawych opowieści dla dzieci.


Mamy nadzieję, że w każdej wybranej publikacji znajdziecie coś, co Was zainteresuje, a po przeczytaniu chętnie wrócicie do biblioteki, aby wypożyczyć kolejne książki–niespodzianki. Zapraszamy do zabawy!

Chętnie będziemy gościć tych, którzy do tej pory nie byli czytelnikami naszych bibliotek i teraz chcą to zmienić.


Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2