ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

W okresie wakacji, na urlopie, mamy okazję do zasłużonego relaksu. Aby oderwać się od czasem trudnej rzeczywistości, proponujemy odpoczynek z książką. Zgodnie z powiedzeniem, że czytać można wszędzie, zachęcamy do lektury w plenerze, na leżaku, przy dźwiękach natury.

Nasze biblioteki w swoich zbiorach posiadają sporo ciekawych książek, które umilą Wam czas letniego odpoczynku. Znajdą tu coś dla siebie zarówno młodsi, jak i starsi Czytelnicy Ośrodka Kultury i Biblioteki. W księgozbiorze posiadamy także publikacje o tematyce regionalnej, które mogą zainteresować gości spędzających wakacje w naszej pięknej gminie. Zapraszamy do korzystania z katalogu bibliotecznego, by znaleźć tę najlepszą książkę na letni odpoczynek. Życzymy ciekawych, książkowych doznań.

Link do katalogu: https://www.moszczenica-okib.sowwwa.pl/

luty 2021