ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Zbliża się jeden z najpiękniejszych dni w roku — święto wszystkich mam. Bycie mamą to wielkie, życiowe wyzwanie. Macierzyństwo to czas, w którym chwile radosne przeplatają się ze zmęczeniem, niewyspaniem, troską o zdrowie dziecka. Każdej mamie zależy, aby jej dziecko było szczęśliwe, zdrowe, wyrosło na wspaniałego i dobrego człowieka.

By tego dokonać, mamy często sięgają po publikacje, które pomagają wpływać na wszechstronny rozwój ich pociech. Nasze biblioteki posiadają w zbiorach książki, które wspierają i ułatwiają wychowanie i rozwój najmłodszych. Pisaliśmy o nich tutaj.

Z okazji Dnia Matki zapraszamy Czytelników do internetowej zabawy. Zachęcamy do wyszukania w katalogu biblioteki książki, której tytuł zawiera ponadczasową myśl dotyczącą mamy. Autora i tytuł książki prosimy wysyłać na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy też do wysyłania ciekawych cytatów i sentencji, których bohaterem jest mama. W ten sposób stworzymy zbiór cytatów, poprzez które będziemy mogli wyrazić to, co czasem trudno wypowiedzieć własnymi słowami.Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4