ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

 

Wydawnictwo Olesiejuk udostępniło na swojej stronie internetowej bezpłatną książkę elektroniczną o koronawirusie. 

Publikacja jest skierowana zarówno do dzieci, jak i do tych, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.

Wydawnictwo zachęca do rozpowszechniania publikacji oraz apeluje do Czytelników:

„Mamy do Was prośbę, drodzy Czytelnicy, Rodzice, Nauczyciele, Ciocie, Wujkowie, Bracia, Siostry — wszyscy! Zależy nam, by książka poszła w świat i by absolutnie każda osoba, która jej potrzebuje, miała świadomość, że istnieje taka inicjatywa. Pobierzcie PDF i czytajcie, gdzie tylko lubicie i gdzie dzieci czują się bezpieczne. Wyślijcie plik do kogo tylko chcecie. Niech się wieść niesie i szerokim strumieniem płynie do tych, którzy takiej książki potrzebują. Pomyślcie o paniach przedszkolankach z Waszego środowiska, o koleżankach i kolegach, którzy mają wokół siebie małe dzieci”.

Projekt został zrealizowany pro bono dzięki następującym osobom:
— Ewa Podleś

— Agnieszka Frączek
— Alicja Bender
— Baltazar Fajto
— Patrycja Herbut
— Monika Kalinowska
— psych. Ewelina Krupniewska
— lek. med. Beata Kusak
— lek. med. Justyna Laskowskalek.
— wet. Wiktoria Mełges
— psych. Ewelina Opalko
— Basia Szymanek
— Joanna Wasilewska
— psych. Agnieszka Wilkaniec-Herman
— Natalia Zalewska-Domitrz

Książka jest dostępna do pobrania tutaj.Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4