ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Ośrodek Kultury i Biblioteki serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Wachowicz — autorką książek kulinarnych, dziennikarką telewizyjną, producentką.

Spotkanie, które poprowadzi Bartłomiej Kiełtyka, odbędzie się 13 września 2019 roku (piątek) o godz. 16.00 w sali gimnastycznej byłego gimnazjum. Podczas wydarzenia będzie można zakupić książki autorstwa Ewy Wachowicz oraz zdobyć autograf naszego gościa. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Ewa Wachowicz — urodzona w Klęczanach, absolwentka I LO im. Marcina Kromera w Gorlicach, po maturze wyjechała na studia do Krakowa, gdzie podjęła naukę w Akademii Rolniczej. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania jakością na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. We wrześniu 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata. Rok później przyznano jej tytuł Miss Świata Studentek w ramach World Miss University. W latach 1993–1995 pełniła funkcję rzecznika rządu. Od 1993 roku była prezenterką telewizji Polsat. Założyła własną firmę producencką i zajmowała się realizacją programów w Polsacie, m.in. Poradnik imieninowy, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. W 2007 roku zaczęła produkować autorski program kulinarny Ewa gotuje. W Polsat Café realizowała programy: Gadżety kobiety, WySpa, Przez żołądek do serca. Jest autorką książek kulinarnych, m.in.: Słodki świat, Ewa gotuje, Ewa gotuje szybko, Ewa gotuje. Obiady, Ewa Wachowicz. Sałatki, Ewa Wachowicz. Ciasta, Gotuj z Ewą.

Projekt „Dobre życie zaczyna się od dobrej książki”, realizowany jest z programu 
Partnerstwo dla Książki i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4