ośrodek kultury i biblioteki w moszczenicy

Weź udział w konkursie na najlepszy reportaż społeczno-obyczajowy związany z ziemią gorlicką i zmierz się z codziennością miejsca, w którym mieszkasz!

Czekamy na pomysły tekstów reporterskich — prawdziwych, dojrzałych i unikatowych opowieści, których wspólny mianownik sprowadza się do ludzi i ich codzienności. Interesują nas reportaże społeczno-obyczajowe — tzw. bękarty literatury, w których nie ma miejsca na fikcję, bowiem przedstawiane historie opisują życie przyłapane na gorącym uczynku, niekoniecznie sklejone z dobrych słów czy jasnych kolorów.

Wyłonimy trzy najciekawsze pomysły! Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe (I miejsce: tablet, II miejsce: kamera sportowa, III miejsce: głośnik bluetooth) oraz publikacja reportażu w lokalnym portalu internetowym www.halogorlice.info.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół średnich z powiatu gorlickiego. Reportaże należy przesyłać do 31 sierpnia 2019 (sobota) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki zostaną ogłoszone do 15 września 2019 na stronie internetowej biblioteki.

Szczegóły konkursu „Bez korekty” znajdują się w Regulaminie. Dodatkowych informacji udziela Judyta Rosin (tel.: 18 352 19 62; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Konkurs na reportaż społeczno-obyczajowy „Bez korekty” jest organizowany w ramach projektu „Non fiction — spotkania z mistrzami reportażu”, który został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

  1. Regulamin konkursu (pdf).
  2. Zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby pełnoletniej (pdf).
  3. Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka (pdf).
  4. Zgodna na przetwarzanie danych osobowych osoby pełnoletniej (pdf).
  5. Zgodna na przetwarzanie danych osobowych dziecka (pdf).
  6. Metryczka pracy (pdf).

 

Image
Image
Image
Image
Image

Kalendarz wydarzeń

marzec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4